Noclegi

Komfortowe noclegi w Rajskiej Górze 

 

Dworek Rajska Góra to wspaniały wybór na nocleg, jeżeli planujemy weekendowy wyjazd, firmową konferencję czy dłuższy urlop. Klimat tego miejsca sprawia, że wypoczynek tu będzie dla Ciebie prawdziwą przyjemnością. Aby tak było, przygotowaliśmy pokoje, w których oddacie się relaksowi i solidnie wypoczniecie.

 

Dlaczego goście doceniają pokoje w Dworku Rajska Góra?

 

Nasze pokoje urządzaliśmy z myślą o gościach, którzy zamierzają spędzić czas w naprawdę komfortowych warunkach. Ich bogate i nowoczesne wyposażenie spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Elegancko zaaranżowane, przestronne i jasne pokoje oraz niezwykle wygodne łóżka sprawią, że pobyt w Dworku będzie jeszcze przyjemniejszym. Każdy z pokoi posiada prywatną łazienkę. Znajduje się w nich wszystko, co może przydać się podczas wyjazdu za miasto. Noclegi w naszym Dworku to gwarancja optymalnego wypoczynku w pięknych wnętrzach, zarówno ze względu na wysoki standard pokoi oraz ich funkcjonalne wyposażenie. To pewnie dlatego tak wiele osób lubi tu być. 

 

Baza noclegowa w Dworku Rajska Góra

 
W Dworku Rajska Góra posiadamy 50 miejsc noclegowych (łącznie z dostawkami), a w razie potrzeby, nasi goście mogą skorzystać z kolejnych 30 miejsc noclegowych w pokojach o podobnym standardzie w sąsiadującym budynku. 

 

W obiekcie znajduje się 6 pokoi przeznaczonych dla dwóch osób, 1 pokój dostosowany jest do trzech osób, natomiast 4 pokoje są czteroosobowe. Na szczególne okazje polecamy nocleg w jednym z dwóch luksusowo urządzonych apartamentów, które przeznaczone są dla dwóch osób.

 

Pokoje w Dworku Rajska Góra


W Rajskiej Górze świetnie czują się rodziny z dziećmi, pary, single a także pracownicy podczas wyjazdów służbowych czy konferencji. Pokoje są doskonale przystosowane do wypoczynku i relaksu, a dzięki darmowemu WiFi dostępnemu na terenie całego obiektu, z powodzeniem można tu także pracować. Niektórzy twierdzą, że w takich warunkach jest to nawet przyjemniejsze. 

 

Dlaczego wybrać noclegi w naszym obiekcie?


Dworek Rajska Góra jest znakomicie zlokalizowany. To urocze miejsce znajduje się nieopodal Wejherowa, a jednocześnie w blisko tętniącego życiem Trójmiasta. Czyni go to enklawą ciszy i zieleni, a dla osób zmierzających korzystać z okolicznych atrakcji jest wspaniałą bazą wypadową do dalszych wycieczek. Również ze względu na bliskość dużych ośrodków miejskich, noclegi tu to dobre rozwiązanie w przypadku organizacji spotkań firmowych. Zapewniamy, że nocleg w naszym Dworku będzie niezapomnianym przeżyciem, a pobyt tu z pewnością będziemy chcieli powtórzyć.

Pokoje w Dworku Rajska Góra

 

zobacz zdjęcia naszych pokoi

Sprawdź dostępność terminów

Góra ul. Wiejska 6

84-252 Zamostne

info@rajskagora.pl

+48 888 999 575

+48 58 736 44 04

Designed by Quznia.com