Designed by Quznia.com

+48 888 999 575

+48 58 736 44 04

info@rajskagora.pl

Góra ul. Wiejska 6

84-252 Zamostne

Sprawdź dostępność terminów

zobacz zdjęcia naszego ogrodu

Atrakcje Dworku Rajska Góra

 

Dworek Rajska Góra to nie tylko miejsce, gdzie odpoczniemy wśród pięknych krajobrazów na łonie natury. Zadbaliśmy o to, aby dać gościom możliwość aktywnego spędzania czasu w naprawdę komfortowych warunkach. Do Waszej dyspozycji udostępniamy saunę zewnętrzną oraz balię z podgrzewaną wodą. Dla najmłodszych najciekawszym miejscem obok mini zoo będzie z pewnością kolorowy plac zabaw. 

 

Relaks połączony z interesującymi zajęciami to idealny pomysł na wyjazd, jeżeli chcemy oderwać się od miejskiego zgiełku. Naszym celem jest wygoda wszystkich przyjezdnych, ale także zapewnienie im ciekawej rozrywki. Same okoliczności przyrody są pretekstem do tego, aby docenić okolicę i zapoznać się z tym, co ma do zaoferowania. 

 

Bliskości Jeziora Orle to jeden z głównych atutów tego miejsca. Miłośnicy wędkowania mogą spędzić tu długie godziny na owocnych połowach, a zapaleni kajakarze z chęcią oddadzą się swojej pasji. Goście lubiący bardziej ekstremalne formy spędzania wolnego czasu zakosztują w uprawianiu sportów wodnych, które są dostępne na miejscu.

 

Bliskość natury i kaszubskie pejzaże na pewno skuszą do odbywania długich pieszych wędrówek. Wielbiciele dwóch kółek mogą wyprawiać się na fascynujące wycieczki rowerowe, podczas których poznają walory pobliskich miejscowości i okoliczny koloryt. Warto dodać, że wybierając pobyt w naszym Dworku mamy zapewniony bezpłatny prywatny parking, a rezerwacja miejsca na nim nie jest wymagana. 

 

Za dodatkową opłatą organizujemy transfer do i z portu lotniczego. Zaletą tego miejsca jest również możliwość zorganizowania bankietu, większego przyjęcia czy konferencji. Dworek Rajska Góra posiada niezbędne ku temu zaplecze – sale z odpowiednim wyposażeniem, eleganckie pokoje i cudowną, lokalną kuchnię. 

 

Wszystko to sprawia, że nasz obiekt to miejsce idealne na rodzinny wyjazd czy spędzenie paru dni w zacisznym miejscu. Spełnimy oczekiwania także tych, którzy zamierzają zorganizować tu spotkania czy imprezy firmowe.

Atrakcje