Designed by Quznia.com

+48 888 999 575

+48 58 736 44 04

info@rajskagora.pl

Góra ul. Wiejska 6

84-252 Zamostne

Sprawdź dostępność terminów

zobacz zdjęcia

Ślub i Wesele w Plenerze

(100 osób)

zobacz zdjęcia

Sala Rustykalna

(60 osób)

zobacz zdjęcia

Sala Freskowa

(70 osób)

zobacz zdjęcia

Sala Alabastrowa

(150 osób)

Posiadamy również dwie sale na wesela na mniejszą liczbie osób.


Sala Rustykalna oczaruje swoim niepowtarzalnym klimatem 60 weselników. To przytulna przestrzeń, pełna drewnianych i ceglanych elementów. Doskonale sprawdzą się w nim świece, które podkreślą prostotę formy i unikalny wystrój. Rustykalne wesela zjednują sobie coraz większe grono zwolenników, którzy pragną powrotu do natury i ucieczki od miasta i jego szybkiego tempa.

 

Sala Freskowa przypadnie do gustu zwolennikom klasyki w nowoczesnym wydaniu. To miejsce na wesele, które zagwarantuje piękne wspomnienia. Pomieszczenie jest przygotowane nawet na 70 gości.

 

Wyjątkową alternatywą dla klasycznych wesel jest przyjęcie zorganizowane w plenerze, przy wykorzystaniu całorocznego, eleganckiego namiotu. Zarówno ślub, jak i wesele mogą odbyć się w akompaniamencie śpiewu ptaków i zapachu zazielenionych drzew. Takie wydarzenie z pewnością pozytywnie zaskoczy zaproszonych gości i na długo zapisze się w ich pamięci.

 

Rajska Góra daje niepowtarzalną szansę na wyprawienie niezapomnianego wesela z dala od zgiełku Trójmiasta. Bogata oferta wyboru powoduje, że przyszli Nowożeńcy, niezależnie od gustu i liczby zaproszonych gości, odnajdą u nas wymarzoną przystań. Każda sala na wesele jest przystosowana do tańca, co sprawia, że przyjęcie z powodzeniem będzie mogło trwać do samego rana.

 

Sprawdź dostępność terminów: 

 

 

Sale na wesele w Rajskiej Górze

 

Nazywa się go najważniejszym dniem życia, a wspomnienia o ślubie i weselu towarzyszą przez długie lata. Dlatego warto zadbać, by były najpiękniejsze. Właściwie dobrana sala weselna stanowi podstawę udanego przyjęcia. Każda panna młoda wie, jak dużym wyzwaniem jest znalezienie odpowiedniego miejsca na wesele. Z myślą o wszystkich wymagających, szukających szyku i jakości, stworzyliśmy Rajską Górę – dworek mieszczący się w okolicach Trójmiasta, koło Wejherowa. Warto dodać, że nazwa miejscowości, w której znajduje się Dworek - Paradyż, nawiązuje do słowa „Paradies” oznaczającego raj. Ten elegancki biały budynek dysponuje aż trzema salami na wesele. Wszystkie wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju.

 

Niezapomniane wesele z dala od zgiełku Trójmiasta 

 

Jeśli planujecie duże przyjęcie, z pewnością będziecie zachwyceni Salą Alabastrową, mieszczącą nawet 150 gości. Gustowny wystrój, widok na piękny ogród i subtelne oświetlenie tworzą niezwykle romantyczny, dworkowy nastrój.

Wesele