Wesele

Sale na wesele w Rajskiej Górze

 

Nazywa się go najważniejszym dniem życia, wspomnienia o ślubie i weselu towarzyszą przez długie lata, dlatego warto zadbać, aby były jak najlepsze. Właściwie dobrana sala stanowi podstawę udanego przyjęcia. Każda panna młoda wie, że odpowiednie miejsce na wesele wcale nie jest łatwe do odnalezienia. Teraz może się to zmienić dzięki Rajskiej Górze, mieszczącej się w okolicach Trójmiasta, koło Wejherowa. Ten elegancki biały budynek dysponuje aż trzema salami na wesele. Wszystkie wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. 

 

Niezapomniane wesele z dala od zgiełku Trójmiasta 

 

Państwo młodzi, którzy planują duże przyjęcie, z pewnością będą zachwyceni Salą Alabastrową, mieszczącą nawet 150 gości. Gustowny wystrój i subtelne oświetlenie tworzą niezwykle romantyczny nastrój. 

 

Posiadamy również dwie sale na wesela o nieco mniejszej liczbie osób. 
Sala Rustykalna oczaruje swoim niepowtarzalnym klimatem 50 weselników.Jest to przytulne pomieszczenie, pełne drewnianych i ceglanych elementów. Doskonale sprawdzą się w nim świece, które podkreślą prostotę formy i unikalny wystrój. Rustykalne wesela zjednują sobie coraz większe grono zwolenników, którzy pragną powrotu do natury i ucieczki od miasta i jego szybkiego tempa. 

 

Sala Freskowa przypadnie do gustu zwolennikom klasyki w nowoczesnym wydaniu. To miejsce na wesele, które gwarantuje najpiękniejsze wspomnienia. Pomieszczenie jest przygotowane nawet na 70 gości. 

 

Wspaniałą alternatywą dla klasycznych wesel jest nasz namiot całoroczny, który może pomieścić 110 osób, Coraz popularniejsze staje się wypowiadanie przysięgi na świeżym powietrzu. Śluby plenerowe już nikogo nie dziwią, a wręcz zyskują wielu zwolenników. Podpowiemy, jak zorganizować wesele w stylu boho, aby młoda para oraz goście, zapamiętali je na długo. 

Sala Alabastrowa

(150 osób)

zobacz zdjęcia

Sala Freskowa

(80 osób)

zobacz zdjęcia

Sala Rustykalna

(60 osób)

zobacz zdjęcia

Ślub i Wesele w Plenerze

(100 osób)

zobacz zdjęcia

Sprawdź dostępność terminów

Góra ul. Wiejska 6

84-252 Zamostne

info@rajskagora.pl

+48 888 999 575

+48 58 736 44 04

Designed by Quznia.com