Designed by Quznia.com

+48 888 999 575

+48 58 736 44 04

info@rajskagora.pl

Góra ul. Wiejska 6

84-252 Zamostne

Sprawdź dostępność terminów

Sale konferencyjne w Rajskiej Górze 

 

Organizacja konferencji to prawdziwe wyzwanie. Aby zaplanować sprawny przebieg spotkania potrzeba wiele wysiłku ze strony organizatorów.

 

Dworek Rajska Góra dzięki swojemu rozbudowanemu zapleczu, przystosowanym salom i bardzo komfortowym warunkom sprawi, że przygotowywane konferencje będą dopięte na ostatni guzik. Gwarantujemy wysokie standardy, zarówno jeżeli chodzi o sale konferencyjne jak i bazę noclegową. Nasza dworkowa restauracja i komfortowe pokoje zapewnią zasłużony odpoczynek po intensywnym dniu.

 

Konferencje w przestronnych salach 


W ofercie Dworku posiadamy trzy sale konferencyjne. Dwie z nich przeznaczone są odpowiednio dla liczby gości do 60 i do 80 osób. Trzecia sala konferencyjna przewidziana jest do organizacji największych spotkań do 100 osób. Dodatkowo dysponujemy miejscami noclegowymi, które mogą ugościć 45 uczestników konferencji w pokojach jedno, dwu, trzy oraz czteroosobowych, a także w eleganckich apartamentach.

 

Podczas spotkania organizujemy catering i przerwy kawowe.

 

Sale konferencyjne z multimedialnym wyposażeniem

 

Na atrakcyjność konferencji bez wątpienia duży wpływ ma atrakcyjna forma przekazywanych treści. Każda sala konferencyjna może zostać dostosowana do potrzeb konkretnej konferencji. Organizatorom udostępniamy pakiety multimedialne składające się z ekranu, projektora i flipcharta. 

 

Konferencja z dala od Trójmiasta - lepsza koncentracja i świeże powietrze 

 

Dworek Rajska Góra jest położony nieopodal Wejherowa, w bliskiej odległości od Trójmiasta, które jest jednym z ważniejszych punktów na mapie biznesowej naszego kraju. Jednak fakt, że obiekt znajduje się z dala od miejskiego zgiełku, wpływa korzystnie na gości. Umożliwia to lepszą koncentrację, daje możliwość zebrania myśli i spojrzenia na kwestie zawodowe z innej perspektywy. Po zakończonym spotkaniu konferencyjnym możemy się tez oddać relaksowi na łonie natury w zachwycających okolicznościach przyrody. Organizacja konferencji w Dworku Rajska Góra to doskonały pomysł, ze względu na atrakcyjność obiektu oraz nietuzinkowe otoczenie.

Konferencje