Okolicznościowe

Sala na imprezy okolicznościowe 

 

Planowanie imprezy okolicznościowej warto rozpocząć od wyboru odpowiedniej sali. Służymy pomocą wszystkim tym, którzy pragną celebrować przełomowe momenty w swoim życiu w wyjątkowy sposób, dlatego przygotowaliśmy trzy sale, które zdolne są pomieścić od 60 do 150 osób. Wspaniałą oprawę zyskają zatem nie tylko wesela, ale również mniejsze przyjęcia takie jak: komunia, jubileusz czy urodziny. Każda sala okolicznościowa dostępna w naszym dworku posiada własny niepowtarzalny styl.

 

Sale idealne na Komunię i chrzciny 

 

Organizacja przyjęć komunijnych oraz chrzcin w dworku Rajska Góra, to gwarancja nie tylko wybornych dań i miłej obsługi, ale także możliwość spędzenia wyjątkowego czasu z bliskimi. Bezpośrednie sąsiedztwo przyrody otaczającej nasz dworek zachęca do wspólnego spaceru na łonie natury. Zapewniamy, że każdy z biesiadników zapamięta to przyjęcie na długo. 

Sale na wesele

 

Bez względu na to, czy planujecie huczne czy skromne wesele, w Dworku Rajska Góra znajdziecie dla siebie odpowiednie miejsce. Każda nasza sala okolicznościowa charakteryzuje się innym, wyjątkowym wystrojem. Jeśli jednak chcecie zaskoczyć swoich gości, możecie zorganizować uroczystości w plenerze przy wykorzystaniu eleganckiego namiotu bankietowego. 

Sala Alabastrowa

(150 osób)

zobacz zdjęcia

Sala Freskowa

(70 osób)

zobacz zdjęcia

Sala Rustykalna

(60 osób)

zobacz zdjęcia

Ślub i Wesele w Plenerze

(100 osób)

zobacz zdjęcia

Sprawdź dostępność terminów

Góra ul. Wiejska 6

84-252 Zamostne

info@rajskagora.pl

+48 888 999 575

+48 58 736 44 04

Designed by Quznia.com