Designed by Quznia.com

+48 888 999 575

+48 58 736 44 04

info@rajskagora.pl

Góra ul. Wiejska 6

84-252 Zamostne

Sprawdź dostępność terminów

zobacz zdjęcia

Ślub i Wesele w Plenerze

(100 osób)

zobacz zdjęcia

Sala Rustykalna

(60 osób)

zobacz zdjęcia

Sala Freskowa

(70 osób)

zobacz zdjęcia

Sala Alabastrowa

(150 osób)

Sale na wesele

 

Bez względu na to, czy planujecie huczne czy skromne wesele, w Dworku Rajska Góra znajdziecie dla siebie odpowiednie miejsce. Każda nasza sala okolicznościowa charakteryzuje się innym, wyjątkowym wystrojem. Jeśli jednak chcecie zaskoczyć swoich gości, możecie zorganizować uroczystości w plenerze przy wykorzystaniu eleganckiego namiotu bankietowego. 

Sala na imprezy okolicznościowe 

 

Planowanie imprezy okolicznościowej warto rozpocząć od wyboru odpowiedniej sali. Służymy pomocą wszystkim tym, którzy pragną celebrować przełomowe momenty w swoim życiu w wyjątkowy sposób, dlatego przygotowaliśmy trzy sale, które zdolne są pomieścić od 60 do 150 osób. Wspaniałą oprawę zyskają zatem nie tylko wesela, ale również mniejsze przyjęcia takie jak: komunia, jubileusz czy urodziny. Każda sala okolicznościowa dostępna w naszym dworku posiada własny niepowtarzalny styl.

 

Sale idealne na Komunię i chrzciny 

 

Organizacja przyjęć komunijnych oraz chrzcin w dworku Rajska Góra, to gwarancja nie tylko wybornych dań i miłej obsługi, ale także możliwość spędzenia wyjątkowego czasu z bliskimi. Bezpośrednie sąsiedztwo przyrody otaczającej nasz dworek zachęca do wspólnego spaceru na łonie natury. Zapewniamy, że każdy z biesiadników zapamięta to przyjęcie na długo. 

Okolicznościowe