Firmowe

Imprezy firmowe w Rajskiej Górze 

 

Imprezy firmowe to ważny aspekt związany z utrzymaniem pozytywnej energii w pracy. Dzięki luźnej atmosferze i wspólnym rozrywkom kadra ma szansę lepiej się poznać, a w konsekwencji również zintegrować. Przekłada się to następnie w wydajność pracy zespołu oraz panujący w niej nastrój. Do dyspozycji naszych gości oddajemy kilka fantastycznych pomieszczeń, które zdolne są pomieścić od 50 do nawet 150 biesiadników. Każda sala na imprezę firmową wyróżnia się własnym oryginalnym stylem. W zależności od upodobań i liczby uczestników mogą Państwo zdecydować się na salę Alabastrową, Freskową albo Rustykalną.

 

Nasz dworek otoczony jest parkiem w którym znajduje się całoroczny namiot oraz chata grillowa kryta strzechą, nie ma zatem problemu, by Państwa impreza firmowa znalazła swoje miejsce również na łonie natury, zwłaszcza przy pięknej pogodzie wiosną, latem oraz wczesną jesienią. Dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas naszej działalności, możemy poszczycić się faktem, że każda impreza firmowa organizowana w Rajskiej Górze jest niepowtarzalna. Jest to rezultat indywidualnego podejścia do każdego z klientów.

 

Jesteśmy bowiem elastyczni i otwarci na wszelkie pomysły naszych gości, starając się zrealizować je wszystkie, nawet te najbardziej oryginalne. Do dworku zapraszamy także tych pracodawców, którzy chcą zafundować swoim podwładnym czas spędzony na zwolnionych obrotach i z dala od miejskiego zgiełku. Bliskość przyrody na wszystkich działa relaksująco, a klimat wieczornych ognisk nie ma sobie równych.

 

Zarezerwowana sala na imprezę firmową to połowa sukcesu. Aby wszyscy bawiący się mogli odpowiednio odpocząć po pełnym wrażeń wyjeździe i zrelaksowani wrócić do codziennych obowiązków, oferujemy Państwu także noclegi w naszym dworku. Jeśli są Państwo zainteresowani wynajęciem przestrzeni na event firmowy, zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą, a w przypadku pytań zapraszamy do kontaktu. 

Sprawdź dostępność terminów

Góra ul. Wiejska 6

84-252 Zamostne

info@rajskagora.pl

+48 888 999 575

+48 58 736 44 04

Designed by Quznia.com