Designed by Quznia.com

+48 888 999 575

+48 58 736 44 04

info@rajskagora.pl

Góra ul. Wiejska 6

84-252 Zamostne

Sprawdź dostępność terminów

Imprezy firmowe w Rajskiej Górze

Imprezy firmowe w Rajskiej Górze 

 

Imprezy firmowe to ważny aspekt związany z utrzymaniem pozytywnej energii w pracy. Dzięki swobodnej atmosferze i wspólnym rozrywkom zespół ma szansę lepiej się poznać, a w konsekwencji również zintegrować. Przekłada się to w następstwie na wydajność pracy grupy oraz panujący w niej nastrój. Dworek Rajska Góra położony jest w urokliwej okolicy niedaleko Trójmiasta, koło Wejherowa. 

 

Do dyspozycji naszych gości posiadamy trzy sale, które zdolne są pomieścić od 50 do nawet 150 osób. Każda sala na imprezę firmową wyróżnia się własnym oryginalnym stylem. W zależności od upodobań i liczby uczestników. Nasz dworek otoczony jest ogrodem, w którym znajduje się całoroczny namiot bankietowy oraz kryta strzechą chata grillowa, nie ma zatem problemu, by Wasza impreza firmowa znalazła swoje miejsce również na łonie natury, zwłaszcza przy pięknej pogodzie wiosną, latem oraz wczesną jesienią.

 

Dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas naszej działalności, możemy poszczycić się faktem, że każda impreza firmowa, organizowana w Rajskiej Górze, jest niepowtarzalna. Jest to rezultat indywidualnego podejścia do każdego z klientów. Jesteśmy bowiem elastyczni i otwarci na wszelkie pomysły naszych gości, starając się zrealizować je wszystkie, nawet te najbardziej oryginalne. Do dworku zapraszamy także tych pracodawców, którzy chcą zafundować swoim podwładnym czas spędzony na zwolnionych obrotach i z dala od miejskiego zgiełku.

 

Bliskość przyrody na wszystkich działa relaksująco, a klimat wieczornych ognisk nie ma sobie równych. Zarezerwowana sala na imprezę firmową to połowa sukcesu. Aby wszyscy bawiący się mogli odpowiednio odpocząć po pełnym wrażeń wyjeździe i zrelaksowani wrócić do codziennych obowiązków, oferujemy także noclegi w naszym dworku. Jeśli jesteście zainteresowani wynajęciem przestrzeni na event firmowy, zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą, a w przypadku pytań zapraszamy do kontaktu.

Firmowe